درباره ما

در زندگی های پر مشغله امروزی یکی از دغدغه های افراد استفاده بهینه از زمان است. ارزش زمان و عدم تمایل مردم برای از دست دادن وقت خود در شلوغی های زندگی شهری و ترافیک باعث شده است تا فروشگاه های اینترنتی بتوانند جایگاه مناسبی در میان مردم  پیدا کنند. در این میان ارائه خدمات با کیفیت، وجه تمایز هر فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی کالای خانه هم با هدف خدمات رسانی با کیفیت به مخاطبان خود فعالیت می کند. اما قبل از آنکه هدف ما فروش محصول به مخاطبان باشد، تلاش می کنیم تا رضایت مخاطبان را جلب و آرامش روانی در خریدی امن را برای آنها فراهم آوریم.
فروشگاه لوازم خانگی کالای خانه با هدف ارائه لوازم خانگی اصل به مشتریان خود در سراسر ایران عزیز سالیان است که فعالیت می کند.

تمام تلاش ما بر آن است تا انواع لوازم خانگی مورد نیاز هر خانم خانه ای را با برترین کیفیت و گارانتی اصل در اختیار خانواده های گرامی قرار دهیم.

فرقی ندارد که شما به یخچال و فریزر، ماشین لباس شویی، جاروبرقی نیاز دارید یا تصمیم دارید تا وسایل آشپزی مثل همزن یا گوشت کوب برقی تهیه کنید؛ در هر صورت ما کنار شماییم.

فروشگاه لوازم خانگی کالای خانه با در نظر گرفتن سلایق متفاوت مشتریان خود، گالری کامل و متنوعی در انواع برند های لوازم خانگی را گرد هم آورده است. 

بوش، آاگ، فلر یا شاید هم الکترولوکس یا هر برند دیگری را که شما نیاز داشته باشید ما به خانه شما می آوریم.

دیگر نگران پیدا کردن لوازم خانگی که با رنگ دکور شما هم خوانی داشته باشد، نباشید. ما در فروشگاه کالای خانه تمام تلاش مان را می کنیم تا محصولات متنوع در انواع برند ها، مدل ها با تنوع رنگ را برای شما فراهم آوریم.

با خرید ازفروشگاه لوازم خانگی کالای خانه، شما این اطمینان را دارید که کالا با قیمت مناسب به دست شما رسیده است و بیش از خرید شما میتوانید از مشاوره کارشناسان ما در زمینه خرید لوازم خانگی حتی مواردی که در سایت عرضه نشده باشد نیز بهره مند شوید.

هدف فروشگاه لوازم خانگی کالای خانه فروش لوازم خانگی اصل به سراسر ایران است و شما می توانید کالاهای مورد نیاز خود را از طریق سایت ما و به صورت اینترنتی سفارش دهید و خریداری کنید. 

دیگر نیازی نیست برای تهیه وسایل مختلف خانه خود ساعت ها در فروشگاه های مختلف زمان ارزشمند خود را هدر دهید، ما از کوچک ترین وسایل مورد نیاز شما تا وسایل اصلی خانه شما را در انواع مدل ها و برند های مختلف در اختیارتان قرار خواهیم داد.

برای استفاده از خدمات فروشگاه کالای خانه فقط کافی است پس از عضویت در سایت سفارش خود را ثبت نمایید، همکاران ما پس از ثبت محصول توسط شما فاکتور خرید شمارا صادر و محصول به محل زندگی شما ارسال می شود. 

امیدواریم تجربه خوبی را از خرید از فروشگاه لوازم خانگی کالای خانه برای شما رقم بزنیم.